Jeugd bezoekt Eredivisiewedstrijd

Op 27 oktober, een kille, herfstige zaterdag was het zover. Een enthousiaste groep jeugd, met begeleiding verzamelde zich bij de sporthal voor een bezoek aan de wedstrijd van Draisma Dynamo tegen Zaanstad in Apeldoorn! We reden met een gezellige buschauffeur naar de thuishaven van Dynamo. In het moderne topsportcentrum werden wij hartelijk ontvangen door de stewards van de thuisspelende club en mocht de jeugd mee naar de spelonken van de arena, terwijl de begeleiders alvast een plekje zochten op de tribune. Bij het opkomen van de spelers vergezelden onze jeugdspelers de eredivisiespelers, wat een leuk gezicht! Grappig detail: onze jeugdspeler, die met hem opliep, was groter dan de libero van Dynamo en die ging voor de foto dan ook voor hem staan! Na het verlies van de eerste set, wist Dynamo de wedstrijd te draaien en moest Zaanstad alsnog met verlies naar huis. Wat hebben we mogen genieten van mooi en inspirerend spel!